Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Liturgia tygodnia 15 czerwca 2018 - 24 czerwca 2018

Piątek – 15 czerwca

17:00

Za + Ernestynę Kubica w 30. dzień po śmierci.

Sobota – 16 czerwca

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Nabożeństwo eucharystyczne.

16:00

O Boże błogosławieństwo dla Leny Brząkalik w 1. rocznicę urodzin, Rodziców, brata Filipa i Chrzestnych.

17:00

Za ++ Hermana Szymika, Annę i Wincentego Szymików, Zofię i Józefa Rzymków i Romana Rzymka.

Niedziela – 17 czerwca – 11. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za ++ Marię i Wilhelma Musiołów, rodziców z obu stron, Annę i Ludwika Grzegorzków i ++ z rodziny.

10:30

Za ++ Eryka Józefiaka w 22. rocznicę śmierci, Otylię Józefiak i rodziców z obu stron.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za ++ Wincentego Buchtę, syna Piotra, córkę Irenę i zięcia Stanisława.

Poniedziałek – 18 czerwca

17:00

Za ++ Irenę Labus w 3. rocznicę śmierci, męża Władysława, syna Mariana i ++ z rodziny Labus.

Wtorek – 19 czerwca

17:00

Za + Marię Szweda w kolejną rocznicę śmierci.

Środa – 20 czerwca

7:15

Różaniec i nowenna do MBNP.

8:00

Za + Ewę Grzonka od mieszkańców ul. Bełkowskiej.

Czwartek – 21 czerwca – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak.

16:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji ks. Bogdana, ks. Karola, SM Kamiliany, SM Nikoli i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

17:00

Za + Hildegardę Słomka w 5. rocznicę śmierci, ++ męża Alojzego, rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 22 czerwca

8:00

W intencji Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej z okazji zakończenia roku szkolnego.

17:00

O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Wiktorii Agnieszki Kampczyk w 18. rocznicę urodzin, Rodziców, Chrzestnych i siostry Michaliny.

Sobota – 23 czerwca

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Nabożeństwo eucharystyczne.

17:00

Za ++ męża Alojzego Śmietanę, córkę Halinę, rodziców Marię i Fryderyka Lazarowiczów, braci Dymitra, Fryderyka i Jana, siostrę Elfrydę z mężem, dziadków Annę i Józefa Deja, Jadwigę i Dymitra Lazarowiczów, teściów Franciszkę i Ludwika Śmietanów i Franciszka Pękalę.

Niedziela – 24 czerwca – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

7:30

Za ++ rodziców Katarzynę i Maksymiliana Smolorzów, braci, szwagierki, szwagrów, męża Gintra Sonek, teściów Jadwigę i Leona, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30

Za + Zygfryda Gembalczyka w 1. rocznicę śmierci.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za ++ Annę i Stanisława Węgrzyków, ++ z pokrewieństwa z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.