Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Niedziela – 22 kwietnia – 4. NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA

Za + Teresę Łaska.

10:30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Józefa Stano w 1. rocznicę urodzin, Łucji w 3. rocznicę urodzin, Hanny w 30. rocznicę urodzin i w intencji całej rodziny.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za + Leonarda Kokota z okazji urodzin.

Poniedziałek – 23 kwietnia – UROCZYSTOŚĆ św. WOJCIECHA, BPA I MĘCZ.

17:00

Za ++ Antoniego i Marię Słupików, syna Pawła, synową Ernę, zięcia Michała Turek, Herberta Frysza, Antoniego i Gertrudę Słupików i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 24 kwietnia

17:00

Za ++ Jana i Annę Gajdów, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Gajda, Sładek, Tajnert, Machulec, Górka i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 25 kwietnia – święto św. Marka, Ewangelisty

7:15

Różaniec i nabożeństwo do MBNP.

8:00

Za + Marcina Szczotka.

Czwartek – 26 kwietnia

16:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji ks. Karola, ks. Bogdana, SM Kamiliany, SM Nikoli, o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

17:00

Za ++ Monikę i Franciszka Gońków, Helenę i Pawła Habraszków, Antoninę i Stanisława Grzegorzków, dziadków Habraszka, Grzegorzek i ++ z pokrewieństwa.

Piątek – 27 kwietnia

17:00

Za + Alojzego Morcinka w rocznicę urodzin.

17:45

Czuwanie modlitewne dla Młodzieży.

Sobota – 28 kwietnia

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8:00

Nabożeństwo eucharystyczne.

14:00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Klaudii i Mariusza Grobertów w 25. rocznicę ślubu i w intencji najbliższych.

17:00

Za wstawiennictwem św. Kamila i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Joachima Musiolika i całej rodziny.

Niedziela – 29 kwietnia – 5. NIEDZIELA WIELKANOCNA

7:30

Za + Ewalda Lip w 35. rocznicę śmierci, ++ rodziców Jana i Helenę, teściów Emila i Gertrudę Figura i ++ z rodzin Lip i Figura.

10:30

Za ++ Wandę i Teodora Gawliczków, Agnieszkę i Ryszarda Hajduków, ++ rodziców i ++ z rodzin Somerling, Gawliczek i Hajduk.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za + Emanuela Fuchs w 18. rocznicę śmierci.