Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Liturgia tygodnia 16 sierpnia 2019 - 25 sierpnia 2019

Piątek – 16 sierpnia

17:00

Za ++ Helenę Brzyszkowską, Józefa Lubszczyka i Janusza Koszelorza w 30. dzień po śmierci.

Sobota – 17 sierpnia – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JACKA, prezb., głównego patrona archidiecezji

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Nabożeństwo eucharystyczne.

17:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 80. rocznicę urodzin Erny Śmietana, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Solenizantki i całej Rodziny.

Niedziela – 18 sierpnia – 20. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za ++ Wiktora Huczałę, Jana i Helenę Blautów, córki Jadwigę i Hildegardę.

10:30

Za ++ rodziców Teresę i Henryka Brzosków, dziadków Annę i Wilhelma Brzosków, Gertrudę i Joachima Murasów.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za + męża Waltra Brząkalika w 3. rocznicę śmierci.

Poniedziałek – 19 sierpnia

17:00

Za ++ Marię i Macieja Lanusznych, Annę i Antoniego Gajdów, ++ córki, synów, synowe, zięciów i ++ z pokrewieństwa.

Wtorek – 20 sierpnia – wspomnienie św. Bernarda, opata i dK

17:00

Za ++ męża Zdzisława Wojciechowskiego w kolejną rocznicę śmierci, ojca Józefa, braci Romana i Czesława, teściów Czesława i Czesławę, synów Bolesława, Janusza, Jana i Zenona, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 21 sierpnia – wspomnienie św. Piusa X, pap.

7:15

Różaniec i nowenna do MBNP.

8:00

Za + Sylwestra Musiolika od mieszkańców ul. Woszczyckiej i Wąskiej i + Stefanię Rzyczniok.

Czwartek – 22 sierpnia – wspomnienie NMP Królowej

16:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji ks. Bogdana, ks. Karola, S.M. Nikoli, S.M. Kamiliany i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne z naszej Parafii.

17:00

Z podziękowaniem za dar powrotu do zdrowia oraz za modlitwy wszystkich Parafian od Tomasza Maruszczyka.

Piątek – 23 sierpnia

17:00

Za ++ Józefa i Anastazję Paszków, syna Józefa, Barnarda i Monikę Bujoczków, dwóch synów, córkę Halinę i ++ z pokrewieństwa z obu stron.

Sobota – 24 sierpnia – święto św. Bartłomieja, Apostoła

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Nabożeństwo eucharystyczne.

16:00

W intencji Stanisława Adama Obrzut przyjmującego Chrzest św., jego Rodziców i Chrzestnych.

17:00

Za ++ Helenę Pawlas w rocznicę urodzin, męża Bolesława i ++ rodziców z obu stron.

Niedziela – 25 sierpnia – 21. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za + Gintra Sonek w kolejną rocznicę śmierci.

10:30

Za + Halinę Wilk w 7. rocznicę śmierci i ++ z rodziny.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za + Adama Słupika w 5. rocznicę śmierci.