Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Liturgia tygodnia 6 grudnia 2019 - 15 grudnia 2019

Piątek – 6 grudnia, I piątek miesiąca

8:00

W intencji Parafian, zwłaszcza chorych i starszych.

17:00

Za ++ rodziców Krystynę i Wincentego Musiołów, dziadków Zofię i Juliusza Gogolaków, Paulinę i Franciszka Musiołów, ++ z rodziny, pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 7 grudnia – wspomnienie św. Ambrożego, bpa i dK, I sobota miesiąca

Godzinki ku czci NMP.

8:00

W intencji Dzieci Maryi naszej Parafii.

17:00

Za ++ Irenę Szewczyk, męża Stanisława, rodziców, teściów, brata Alojzego, Eligiusza Szkatułę.

Niedziela – 8 grudnia – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

7:30

Za ++ Hildegardę Gembalczyk w 16. rocznicę śmierci, mężów Zygfryda i Rufina, córkę Teresę, synów Zygfryda i Kazimierza, Helenę i Zygfryda Sierów i ++ z pokrewieństwa.

10:30

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanie Poczętej dla mamy Marii Siemianowskiej w kolejną rocznicę urodzin i w intencji Rodziny.

15:30

Nabożeństwo adwentowe.

16:00

Za ++ Franciszka Fojcika w 2. rocznicę śmierci, rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

Poniedziałek – 9 grudnia

Wtorek – 10 grudnia

17:00

Za ++ Annę i Maksymiliana Kaniów, córkę Teresę, męża Franciszka, synów Maksymiliana i Józefa, Urszulę, Reginę i Antoniego Kotula i wnuka Łukasza.

Środa – 11 grudnia

Czwartek – 12 grudnia

16:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji ks. Karola, ks. Bogdana, SM Kamiliany, SM Nikoli i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne z naszej parafii.

17:00

Za + Genowefę Nowak od sąsiadów z ul. Wiejskiej.

Piątek – 13 grudnia – wspomnienie św. Łucji, dz. i męcz.

17:00

Za ++ Michała Turek w kolejną rocznicę śmierci, zięcia Herberta Frysza, rodziców Mariannę i Michała Turek, teściów Marię i Antoniego Słupików i dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00

W intencji Młodzieży naszej Parafii.

Sobota – 14 grudnia – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezb. i dK

Godzinki ku czci NMP.

17:00

Za ++ Marię Smolorz w 10. rocznicę śmierci, męża Teofila, rodziców, rodzeństwo i ++ z pokrewieństwa.

Niedziela – 15 grudnia – 3. NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE

10:30

Za ++ Janinę i Ignacego Balcerowskich, córki Danutę i Elżbietę i ++ z rodziny.

15:30

Nabożeństwo adwentowe.

16:00

Za ++ Helenę i Pawła Sładków, syna Józefa, Martę i Augustyna Słupików i ++ dziadków z obu stron.