Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Intencje mszalne

Liturgia tygodnia 19 października 2018 - 28 października 2018

Piątek – 19 października

17:00

Za + Alojzego Smolorza w 1. rocznicę śmierci.

17:30

Nabożeństwo różańcowe.

Sobota – 20 października – wspomnienie św. Jana Kantego, prezb.

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8:00

Nabożeństwo eucharystyczne.

12:00

O Boże błogosławieństwo dla pielgrzymów z Leszczyn

16:00

W intencji Mikołaja Szczyrby i Mileny Segiet w 1. rocznicę urodzin, Adama Jaroszka i Marcela Weismana przyjmujących Chrzest św., ich Rodziców i Chrzestnych oraz Mariusza i Krzysztofa Szczyrbów w 40. rocznicę urodzin i llony i Sławomira Jaroszków w 5. rocznicę ślubu.

17:00

Za ++ Annę Głodek, męża Emiliana, wnuka Łukasza, rodziców i rodzeństwo z obu stron.

17:45

Nabożeństwo różańcowe.

Niedziela – 21 października – 29. NIEDZIELA ZWYKŁA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

7:30

W intencji Budowniczych i Dobrodziejów Parafii w 37. rocznicę poświęcenia kościoła oraz za ++ Budowniczych i Parafian.

10:30

Za ++ Roberta Płonkę w rocznicę śmierci, żonę Wandę, syna Edwina, zięcia Jerzego i + Adama Słupika.

15:30

Nabożeństwo różańcowe.

16:00

Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Haliny i Joachima Musiolików w 55. rocznicę ślubu i w 75. rocznicę urodzin Haliny.

Poniedziałek – 22 października – wspomnienie św. Jana Pawła II, pap.

17:00

Za ++ rodziców Martę i Augustyna Słupików, teściów Martę i Józefa Krupów, ++ z rodziny, pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

17:30

Nabożeństwo różańcowe.

Wtorek – 23 października

17:00

Za ++ Pawła Dyrdę, żonę Dorotę, rodziców Gertrudę i Pawła Dyrdów, teściów Marię i Józefa Rduch, Annę i Tomasza Walów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

17:30

Nabożeństwo różańcowe.

Środa – 24 października

7:15

Różaniec i nowenna do MBNP.

8:00

Za + Zygmunta Szymurę od Zygmunta z Iwoną.

Czwartek – 25 października – Wieczna Adoracja

9:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

17:00

Za ++ Członkinie IV Róży Żywego Różańca MB Bolesnej.

17:30

Nabożeństwo różańcowe.

Piątek – 26 października

17:00

Dziękczynna w intencji Parafian, Dobrodziejów i ks. proboszcza od S. Elżbietanek.

17:30

Nabożeństwo różańcowe.

18:15

Adoracja modlitewna dla Młodzieży.

Sobota – 27 października

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8:00

Nabożeństwo eucharystyczne.

17:00

Za ++ Eugeniusza Kopca, Annę i Brunona Kopców, Helenę i Alberta Sonków, Fryderyka Kopca, Alojzego Drażyka i ++ z rodziny.

17:45

Nabożeństwo różańcowe.

Niedziela – 28 października – 30. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za ++ Gertrudę i Joachima Murasów, siostrę Teresę, szwagra Henryka Brzoska, Marię i Stanisława Przybyłów i brata Henryka.

10:30

Za ++ Romana Studenta w 2. rocznicę śmierci, Reginę i Bolesława Studentów, Ernę i Eryka Schroederów, syna Karola, Elżbietę Molenda i Józefa Jarosa

15:30

Nabożeństwo różańcowe.

16:00

Za ++ Dorotę i Franciszka Strzodów, córkę Teresę Łaska, dziadków Elżbietę i Pawła Hantulików, Paulinę i Pawła Strzodów.