Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Liturgia tygodnia 17 sierpnia 2018 - 26 sierpnia 2018

Piątek – 17 sierpnia – UROCZYSTOŚĆ św. JACKA, PREZB. GŁÓWNEGO PATRONA ARCHIDIECEZJI

17:00

Za ++ rodziców Bertę i Emila Fojcików, syna Franciszka i rodzeństwo, teściów Marię i Jana Grzywoków, syna Ewalda, córkę Ernestynę i męża Romana, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 18 sierpnia

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Nabożeństwo eucharystyczne.

16:00

Z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Anioła Stróża oraz potrzebne łaski dla Marty Kornas w 1. rocznicę urodzin i całej Rodziny.

17:00

Za + Waltra Brząkalika w 2. rocznicę śmierci.

Niedziela – 19 sierpnia – 20. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za ++ Annę i Pawła Wolników i ++ rodziców z obu stron.

10:30

Za + Halinę Wilk w 6. rocznicę śmierci i ++ z rodziny.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za ++ Teresę Brzoska w 1. rocznicę śmierci, męża Henryka,dziadków Gertrudę i Joachima Murasów, Annę i Wilhelma Brzosków.

Poniedziałek – 20 sierpnia – wspomnienie św. Bernarda, opata i dK.

17:00

Za ++ Zdzisława Wojciechowskiego w 10. rocznicę śmierci, ojca Józefa, braci Romana i Czesława, szwagrów Bolesława, Janusza, Kazimierza i Jana, teściów Czesława i Czesławę, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 21 sierpnia – wspomnienie św. Piusa X, pap.

17:00

Za + męża Alojzego Murasa w 13. rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

Środa – 22 sierpnia – wspomnienie NMP Królowej

7:15

Różaniec i nowenna do MBNP.

8:00

Za + Otona Błażycę od mieszkańców ul. Kolonia.

Czwartek – 23 sierpnia

16:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji ks. Bogdana, ks. Karola, SM Kamiliany, SM Nikoli i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

17:00

Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Beaty i Łukasza Trzebuniaków w 10. rocznicę ślubu i w intencji córki Małgorzaty w 9. rocznicę urodzin.

Piątek – 24 sierpnia – święto św. Bartłomieja, Apostoła

17:00

Za ++ Elfrydę i Gerarda Kuraszów, Monikę i Wiktora Stycz.

Sobota – 25 sierpnia

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Nabożeństwo eucharystyczne.

15:00

O Boże błogosławieństwo dla Antoniego Marka Gładysza w 1. rocznicę urodzin, oraz Igi Marty Wolnik przyjmującej Chrzest św., ich Rodziców i Chrzestnych.

17:00

Za ++ Marię i Wilhelma Musiołów, rodziców z obu stron, Annę i Ludwika Grzegorzków i ++ z rodziny.

Niedziela – 26 sierpnia – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

7:30

Za + Gintra Sonek w kolejną rocznicę śmierci.

10:30

Za ++ Halinę Pawlas w kolejną rocznicę urodzin, męża Bolesława i rodziców z obu stron.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za ++ Stefanię i Maksymiliana Blacha, Hildegardę i Jana Kolasińskich i ++ z pokrewieństwa.