Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

22 kwietnia 2018 - 29 kwietnia 2018

Ogłoszenia parafialne

• Jezus mówi, że jest Dobrym Pasterzem. Bóg zapewnia nas o swojej miłości i opiece. On nas prowadzi do życia wiecznego. W tę kolejną niedzielę wielkanocną odpowiedzmy sobie na pytanie, na ile chcemy podążać za Jezusem i czym właściwie jest dla nas cel, do którego nasz Dobry Pasterz nas prowadzi.
  • Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii – Bóg zapłać za wszystkie ofiary. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne.
  • W poniedziałek, po Mszy wieczornej, zapraszam na spotkanie Akcji Katolickiej naszej Parafii.
  • W środę święto św. Marka, Ewangelisty – o 7:15 zapraszam na różaniec i nabożeństwo do MBNP, po Mszy nabożeństwo z prośbą o błogosławieństwo w pracy na roli i dobre urodzaje.
  • W czwartek od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań i powołanych z naszej Parafii. O 17:00 Msza św. szkolna, po niej zapraszam na spotkanie Dzieci Maryi.
  • W piątek o 17:45 zapraszam Młodzież naszej Parafii na czuwanie modlitewne.
  • W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby parafii.
  • Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” z tekstem, czego nie wiemy o zbrodni katyńskiej i papieskim dokumentem o naszym powołaniu do świętości – gorąco zachęcam do przeczytania. Dla dzieci jest nowy „Mały Gość” z modlitwą za mamę i laurką na Dzień Matki, jest też do nabycia książka o roku liturgicznym.
  • Na parkingu ustawiony jest kontener na makulaturę – dochód przeznaczony jest na wakacyjne zajęcia dla dzieci – zachęcam do zbiórki.
  • Numer konta Caritas Archidiecezji Katowickiej do wpłat na pomoc dzieciom z Aleppo: 90 1560 1111 0000 9070 0011 6398 z dopiskiem „Wpłaty Śląskie dla Aleppo”. Nr jest również umieszczony na stronie internetowej Parafii.
  • Życzę radosnego przeżycia Dnia Pańskiego i całego tygodnia!