Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

20 października 2019 – 27 października 2019

• Może czasami nam się wydaje, że nasze modlitwy pozostają niewysłuchane. Tymczasem Jezus zapewnia nas, że kiedy będziemy się zwracać do Boga, Ojciec w niebie weźmie nas w obronę. Wytrwała modlitwa jest wyrazem naszej wiary. Powierzajmy Bogu z ufnością nasze codzienne sprawy w czasie Mszy św.
  • Kolekta przeznaczona jest na misje, Bóg zapłać za wszystkie ofiary. W ubiegłą niedzielę, na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, zebraliśmy 1619 zł. – Bóg zapłać za ofiary, Paniom z Zespołu Caritas dziękuję za przeprowadzenie zbiórki. O 15:30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  • Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Serdecznie zapraszam w Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym do modlitwy różańcowej w intencji naszego misjonarza ks. Bogdana i misji na świecie.
  • W poniedziałek przypada 38. rocznica poświęcenia naszego kościoła. Serdecznie zapraszam do wspólnego dziękczynienia i modlitwy za Budowniczych, Dobrodziejów i zmarłych budowniczych na Mszy św. o 17:00.
  • W środę nabożeństwo różańcowe o 7:15, po nim nowenna do MBNP.
  • W czwartek od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań i powołanych z naszej parafii, o 17:00 zapraszam dzieci na Mszę św. szkolną, po Mszy Różaniec, po nim spotkanie Dzieci Maryi.
  • W piątek od 9:00 do 17:00 w naszej Parafii Wieczna Adoracja Najświętszego Sakramentu – serdecznie zapraszam wszystkich Parafian do znalezienia chwili czasu na modlitwę przed Jezusem Eucharystycznym. O 18:15 zapraszam Młodzież naszej Parafii na czuwanie modlitewne.
  • W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby Parafii.
  • Na stoliku obok „Gościa Niedzielnego”, w którym o tym, jak ks. Jerzy Popiełuszko przeszkadzał złu za życia i jak jeszcze bardziej przeszkadza po śmierci, są do nabycia pamiątkowe magnesy na lodówkę z wizerunkiem naszego kościoła.
  • W zakrystii można składać zalecki za zmarłych, za których będziemy odmawiać Różaniec od 2 do 8 listopada.
  • Na parkingu ustawione są kontenery na makulaturę – dochód jest przeznaczony na wakacyjne zajęcia dla dzieci na boisku.
  • Życzę błogosławionego przeżycia niedzieli i całego tygodnia!