Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

2 czerwca 2017 - 2 lipca 2017

Ogłoszenia parafialne

• Jezus mówi dziś do nas: „Nie bójcie się!” Zapewnia, że każdy z nas jest ważny dla Boga, który chce, abyśmy byli zbawieni i nie pozwoli nas skrzywdzić. Obawiać się powinniśmy tylko tego, co może przynieść szkodę naszej duszy.
  • Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii – Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Na nieszpory niedzielne zapraszam o 15:30.
  • Od poniedziałku będziemy gościć w naszej parafii rekolekcje Dzieci Maryi. Wszystkim uczestnikom życzymy wiele radości z kontaktu z Bogiem w pięknych, palowickich okolicach, a Parafian tradycyjnie proszę o dary w naturze dla dzieci.
  • W środę o 7:15 różaniec i Nowenna do MBNP.
  • W czwartek uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła – kolekta, tzw. Świętopietrze, przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań i powołanych z naszej parafii. O 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci, po niej zapraszam na gry i zabawy organizowane przez Akcję Katolicką naszej parafii, na boisku sportowym.
  • W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 zapraszam na nabożeństwo eucharystyczne.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
  • Wybraliśmy nową Radę Parafialną, skład podany jest w gablotkach, na pierwsze spotkanie zapraszam po wakacjach.
  • Dziękuję panom Leszkowi Figurze, Marcinowi Jasiulkowi i Józefowi Słupikowi za wymianę instalacji elektrycznej i malowanie części probostwa. Dziękuję państwu Katarzynie i Marcinowi Olszowskim i pani katechetce Agnieszce Szrubarz za całoroczne prowadzenie spotkań przygotowujących młodzież do Bierzmowania.
  • Polecam „Gościa Niedzielnego”, w którym można znaleźć wywiady z Wojciechem Modestem Amaro, znanym kucharzem i restauratorem, oraz egzorcystą, ks. Januszem Czenczkiem. Dla dzieci jest wakacyjny „Mały Gość” z płytą „Arki Noego”, na stoliku obok „Gościa” jest do nabycia nowa książka „Wszystko o objawieniach w Fatimie” w cenie 9 zł.
  • Życzę radosnego przeżycia Dnia Pańskiego i błogosławionego tygodnia!