Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

12 sierpnia 2018 - 19 sierpnia 2018

Ogłoszenia parafialne

• Trudna do zrozumienia i przyjęcia była i jest nauka Jezusa o jego prawdziwej obecności w Eucharystii. Jednak Jezus wzywa nas przede wszystkim do wiary w tę wielką tajemnicę i do przyjmowania Go do serca, bo kto to czyni „trwa we Mnie, a Ja w nim”.
  • Dziś pielgrzymka kobiet do Piekar – pamiętajmy w modlitwie o pątniczkach. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii – Bóg zapłać za wszystkie ofiary. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne.
  • Trwa ostatni turnus rekolekcji Dzieci Maryi z uczestnictwem dzieci z naszej parafii – wszystkim uczestnikom życzę obfitości Bożych łask i dużo radości z pobytu w pięknych Palowicach, a Parafian proszę o dary w naturze dla dzieci.
  • W środę o 7:15 zapraszam na różaniec i Nowennę do MBNP.
  • W czwartek od 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań i za powołanych z naszej parafii. O 17:00 Msza św. szkolna, po Mszy zapraszam na boisko sportowe na gry i zabawy organizowane przez Akcję Katolicką.
  • W sobotę o 7:30 zapraszam na Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby parafii.
  • Trwa sierpień – miesiąc trzeźwości i abstynencji. Zachęcam do podejmowania postanowień – księga trzeźwości jest wyłożona na stoliku obok „Gościa Niedzielnego”.
  • W „Gościu Niedzielnym” o polskim rolnictwie wobec zmian klimatycznych i gospodarczych oraz na czym polegał sukces ewangelizacyjny urodzonego w Kamieniu Śląskim św. Jacka, patrona naszej archidiecezji.
  • Życzę Bożego błogosławieństwa na cały tydzień!