Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

18 sierpnia 2019 – 25 sierpnia 2019

• Miłość Chrystusa jest prawdziwa i pewna. Kiedy przychodzimy na Mszę św., poddajemy nasze serca Bożemu działaniu, aby i w nas zapłonął ogień miłości. Nie bądźmy obojętni na to, co dzieje się na ołtarzu. Jezus jest realnie obecny wśród nas.
  • Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii – Bóg zapłać za złożone ofiary. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne. Dziś pielgrzymka Kobiet i Dziewcząt do Piekar Śląskich – módlmy się w intencji Pątniczek.
  • W środę o 7:15 zapraszam na różaniec i nowennę do MBNP.
  • W czwartek od 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa za powołanych i o nowe powołania z naszej Parafii. O 17:00 zapraszam dzieci na Mszę św. szkolną, po Mszy gry i zabawy organizowane na boisku przez Akcję Katolicką naszej Parafii.
  • W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby Parafii.
  • Zakończyły się rekolekcje Dzieci Maryi w naszyj Parafii – dziękuję Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób okazali dobroć i chrześcijańską miłość przebywającym u nas dzieciom, dziękuję za wszelką pomoc, życzliwość i dary materialne.
  • Na stoliku obok „Gościa Niedzielnego”, w którym dziś dodatek o pierwszym powstaniu śląskim, są do nabycia pamiątkowe magnesy na lodówkę z wizerunkiem naszego kościoła oraz kalendarze na przyszły rok z wizerunkami śląskich kościołów – również naszym, palowickim.
  • Od poniedziałku na parking wracają kontenery na makulaturę – dochód z pierwszej zbiórki jest przeznaczony na misje.
  • Od 15 sierpnia w kinach można oglądać film „Tajemnica Ojca Pio”. To najnowsze biograficzne dzieło o wielkim świętym. Gorąco zachęcam do wybrania się do kina.
  • Życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia!