Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

13 sierpnia 2017 - 20 sierpnia 2017

Ogłoszenia parafialne

• Chrystus jest wśród nas. Umacnia nas, dodaje odwagi na czas prób i doświadczeń. Z żywą wiarą i miłością przyjmijmy dary, którymi nas obdarza.
  • Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii – Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Na nieszpory niedzielne zapraszam o 15:30. O 20:00 zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie – proszę o przyniesienie świec.
  • We wtorek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym, na nieszpory Maryjne zapraszam o 15:30, na każdej Mszy poświęcenie ziół i kwiatów.
  • W środę o 7:15 zapraszam na różaniec i Nowennę do MBNP.
  • W czwartek od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań i powołanych z naszej parafii. O 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci, po niej zapraszam na gry i zabawy organizowane przez Akcję Katolicką naszej parafii na boisku sportowym.
  • W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 zapraszam na nabożeństwo Eucharystyczne.
  • W przyszłą niedzielę pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar, kolekta na potrzeby parafii.
  • Dziękuję Panu Henrykowi Paszkowi i Paniom pracującym w kuchni za przygotowanie posiłku dla pielgrzymów z Cieszyna, dziękuję Członkom Akcji Katolickiej, Parafialnego Zespołu Caritas i wszystkim, którzy włączyli się w służbę dla pielgrzymujących, dziękuję Parafianom za wodę ofiarowaną dla pielgrzymów. W imieniu Dzieci Maryi goszczących w naszej parafii dziękuję za życzliwość, pomoc i wszelkie produkty ofiarowane dla nich.
  • W „Gościu Niedzielnym” historia i znaczenie modlitwy „Zdrowaś Maryjo”.
  • Życzę Bożego błogosławieństwa na dziś i cały tydzień!