Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

21 maja 2017 - 28 maja 2017

Ogłoszenia parafialne

• Chrystus obiecuje, że nie zostawi nas sierotami. Oczekujemy na Pocieszyciela, na Ducha Świętego, którego obiecał posłać wierzącym. Wyrazem naszej wiary jest zachowywanie przykazań otrzymanych od Boga.
  • Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii – Bóg zapłać za wszystkie ofiary. O 15:30 zapraszam na nabożeństwo dziękczynne dzieci komunijnych.
  • W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych udamy się do krzyży, prosząc o błogosławieństwo dla pracujących na roli i o nasz chleb powszedni. W poniedziałek po procesji zapraszam na spotkanie Członków Akcji Katolickiej.
  • W środę o 7:15 różaniec i Nowenna do MBNP.
  • W czwartek od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań i powołanych z naszej parafii. O 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci.
  • W piątek świętujemy Dzień Matki – zapraszam na Mszę św. w intencji Matek o 17:00. Również w piątek rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. O 18:00 zapraszam Młodzież na czuwanie modlitewne.
  • W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo Eucharystyczne.
  • W przyszłą niedziele będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, kolekta na potrzeby parafii, mężczyźni będą pielgrzymować do MB Piekarskiej.
  • W niedzielę 4 czerwca odbędzie się festyn misyjny na rzecz naszego misjonarza ks. Bogdana. W zakrystii można składać fanty na loterię fantową.
  • Zachęcam do zbiórki makulatury, kontener jest ustawiony na parkingu, dochód przeznaczony jest na wakacyjne zajęcia dla dzieci na boisku.
  • W nowym „Gościu Niedzielnym” próba odpowiedzi na pytanie, co mają robić katolicy w świecie, który – jak nigdy dotąd – odrzuca Boga; dla dzieci jest nowy „Mały Gość” z magnesem na dobre wiadomości dla mamy. Na stoliku obok „Gościa” jest do nabycia książeczka z historią objawień w Fatimie i modlitwami Maryjnymi w cenie 5 zł.
  • Życzę radosnego i błogosławionego przeżycia niedzieli i całego tygodnia!