ks. Piotr Siemianowski

Proboszcz parafii w Palowicach

ks. Piotr Siemianowski - Administrator parafii

Ks. Piotr Siemianowski, urodził się 12 marca 1965 w Żorach. Tam też uczęszczał do szkoły podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego im Karola Miarki.

Po zdaniu matury w 1985 r. wstąpił do Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. Świecenia kapłańskie przyjął 11 maja 1991 roku. Pracował w parafiach w Brzęczkowicach, Kokoszycach, Ustce, Goczałkowicach Zdroju, Mikołowie, Jastrzębiu Zdroju i Rudzie Śląskiej.

Przez 6 miesięcy pełnił posługę kapelana szpitalnego w szpitalu w Rudzie Śląskiej - Goduli.

1 lutego 2014 został mianowany administratorem Parafii Rzymskokatolickiej Trójcy Przenajświętszej w Palowicach. Od 19 października 2014 pełni urząd proboszcza parafii.