Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

19 stycznia – 26 stycznia 2020
Pobierz intencje mszalne
  1. Przychodzimy na Mszę św. i wyznajemy wiarę we wszechmogącego Boga, który rządzi niebem i ziemią. On jest naszą siłą, On może nas obdarzyć pokojem. Jako Jego dzieci, choć słabe i grzeszne, jako powołani do świętości, z ufnością powierzmy Mu swoje życie.
  2. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji – Bóg zapłać za złożone ofiary. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne.
  3. W środę o 7:15 zapraszam na różaniec i nabożeństwo do MBNP.
  4. W czwartek od 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, o 17:00 zapraszam dzieci na Mszę św. szkolną.
  5. W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  6. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby Parafii.
  7. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” z artykułami skąd się bierze pokój serca oraz przepisem na doskonały domowy chleb, dla dzieci jest nowy „Mały Gość” z dziesiątkami łamigłówek, krzyżówek i zagadek – w sam raz na ferie bez śniegu, oraz z plakatem z Dawidem Kubackim.
  8. Dziękuję Wszystkim Parafianom za życzliwe przyjęcie w czasie kolędy i za złożone ofiary przeznaczone na malowanie dachu kościoła, dziękuję Panu Mariuszowi Grobertowi za wykonane prace remontowe w Domu Parafialnym, dziękuję Akcji Katolickiej za przygotowanie spotkania dla Seniorów oraz turnieju tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, dziękuję Panu Henrykowi Paszkowi oraz Paniom pracującym w kuchni za wszelką pomoc i zaangażowanie.
  9. Życzę Bożego błogosławieństwa na dziś i cały, nowy, tydzień!
Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej