Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

16 lutego – 23 lutego 2020
Pobierz intencje mszalne
  1. Bóg wzywa nas, byśmy nie szukali wykrętów, ale poważnie traktowali Boże prawo. Niech udział w Eucharystii, będący uwielbieniem Boga Ojca, a zwłaszcza przyjęcie Ciała Pańskiego – naszego pokarmu na życie wieczne, uzdalnia nas do takiego życia, by się zawsze Bogu podobać.
  2. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii – Bóg zapłać za złożone ofiary. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne.
  3. W środę o 7:15 zapraszam na różaniec i nabożeństwo do MBNP.
  4. W czwartek od 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, o 17:00 zapraszam dzieci na Mszę św. szkolną, po niej spotkanie Dzieci Maryi.
  5. W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy 40-godzinne nabożeństwo jako przebłaganie za popełnione grzechy – zapraszam serdecznie do adoracji Chrystusa Eucharystycznego. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne dla dorosłych i dzieci będziemy przeżywać od Środy Popielcowej 26 lutego – będzie je głosił dla dorosłych ks. dr Wojciech Surmiak z Katowic, a dla dzieci siostry Boromeuszki z Mikołowa. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby Parafii.
  7. Dziękuję Paniom z Parafialnego Zespołu Caritas za zorganizowanie Dnia Chorego w naszej Parafii, dziękuję Piekarni Profaska za ofiarowane wypieki.
  8. W nowym „Gościu Niedzielnym” o żorskim „Muzeum Ognia” oraz co dzieje się w naszym sercu, że kochamy; dla dzieci jest nowy „Mały Gość” z tekstem „Wielka tajemnica wiary”, czyli co dzieje się podczas każdej Mszy św. i minilupą „Zobacz więcej”.
  9. Życzę radosnego przeżycia niedzieli i ostatniego tygodnia karnawału!
Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej